Logo białe pogrubione

Lato w Gongolinie

Oferta obowiązuje od początku maja do końca sierpnia.

Pamiętasz te wakacje u babci na wsi? Coś cudownego! Podobnie jak u babci, zapewniamy ciepłe i przyjazne otoczenie, gdzie każde dziecko czuje się jak w domu. Przygotowaliśmy atrakcje, które dostarczą mnóstwo radości, nowych doświadczeń i możliwości nauki. Poniżej przedstawiamy program wycieczki 6-godzinnej.

ZDROWY FAST FOOD

W trakcie naszych wycieczek szkolnych uczniowie mają szansę wziąć udział w emocjonujących zajęciach kulinarnych, gdzie samodzielnie przygotowują własną, przepyszną pizzę. Zdobywają również wiedzę na temat zdrowego odżywiania, eksperymentują z nowymi smakami, a także przyglądają się z bliska popularnym napojom.

Zajęcia praktyczno-techniczne pozwalają dzieciom rozwijać swoje umiejętności manualne i kreatywne myślenie poprzez projektowanie, budowanie i eksperymentowanie. Do wyboru mamy wiele różnorodnych zajęć. Zapytaj o szczegóły drogą mailową.

ZAJĘCIA TECHNICZNE

MINI ZOO

Nasze mini zoo to spotkanie z fascynującym światem zwierząt, które rozbudzi ciekawość przyrody i wrażliwość na jej piękno. Znajdziecie u nas konie, kozy, świnie, różnego rodzaju ptactwo a także alpaki.

Na naszych wycieczkach dla dzieci organizujemy także wspaniałe ognisko z kiełbaskami. Dzieci mogą wspólnie bawić się przy ognisku, ciesząc się smakiem kiełbasek.

OGNISKO

CZAS WOLNY

Podczas naszej wycieczki dla dzieci zapewniamy im również czas wolny, aby mogły cieszyć się pełnym zielonych terenów do zabawy. Nieograniczona przestrzeń zachęca do biegania, zabaw drużynowych i twórczej eksploracji, dając dzieciom możliwość czerpania radości z bliskości natury.

Nauczycielu! Jesteś zdecydowany lub masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Gongolina | Event Garden, 96-314 Baranów, Województwo Mazowieckie
W nawigacji należy wpisać Gongolina | Event Garden

Polityka prywatności

Uprzejmie prosimy o wcześniejsze umówienie się na spotkanie – zapraszamy do naszego biura. Sprawdźcie jak do nas dojechać.

Telefon: +48 781 983 734
Mail: biuro@gongolina.pl

Zapraszamy do wysłania zapytania. Z chęcią przygotujemy dla Państwa ofertę – od wynajmu przestrzeni, po kompleksową organizację wydarzenia.