Logo białe pogrubione

Gongolina | Przyjęcia zimowe

Specjalizujemy się w organizacji różnorodnych wydarzeń, takich jak studniówki, wigilie firmowe, wesela zimowe, chrzciny oraz urodziny. Niezależnie od okazji, nasz doświadczony zespół z przyjemnością pomoże Ci w zorganizowaniu wydarzenia, które spełni Twoje oczekiwania i zostanie zapamiętane na długo. Zaledwie 35 minut Warszawy! Nasze miejsce to idealna przestrzeń dla organizacji niezapomnianych wydarzeń w otoczeniu natury i spokoju.

Zapraszamy do korzystania z naszej przestronnej sali, mogącej pomieścić do 180 osób. Dodatkowo, dysponujemy obszernym terenem o powierzchni 7 hektarów, który daje możliwość organizacji zarówno imprez wewnątrz, jak i plenerowych. W naszym Mini ZOO znajdziesz również niewielką oazę przyrody, która z pewnością dostarczy dodatkowej rozrywki dla Twoich gości.

DO

180 osób

340 m²

powierzchni sali

PONAD

5 ha

terenu

DO

60 miejsc

noclegowych

MINI

ZOO

ZAJĘCIA Z

Alpakami

Zapraszamy do kontaktu z nami już dziś, aby uzyskać więcej informacji oraz spersonalizowaną ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb. Czekamy na Ciebie z niecierpliwością, gotowi uczynić Twoje wydarzenie wyjątkowym i niezapomnianym!

Zapraszamy do wysłania zapytania. Z chęcią przygotujemy dla Państwa ofertę – od wynajmu przestrzeni, po kompleksową organizację wydarzenia.

Uprzejmie prosimy o wcześniejsze umówienie się na spotkanie – zapraszamy do naszego biura.

Telefon: 781 983 734

Mail: biuro@gongolina.pl

ADRES

Gongolina | Event Garden, 96-314 Baranów, Województwo Mazowieckie
W nawigacji należy wpisać Gongolina | Event Garden