Logo białe pogrubione

Gongolina | O nas

Przysiądź na chwilę i zapoznaj się z naszą historią

Historia naszej firmy rodzinnej rozpoczęła się w roku 2000, kiedy to zakupiliśmy działkę z zamysłem spędzania rodzinnie wolnego czasu. Miała kilka drzew i niewielkie zabudowania. Nie mieliśmy pojęcia, że ta skromna przestrzeń stanie się naszą wymarzoną przyszłością. 

Wykopaliśmy pierwszy staw i zbudowaliśmy większy dom. Posadziliśmy nawet mały zagajnik. Nieustannie dążyliśmy do rozwoju – przenieśliśmy na naszą działkę dwa drewniane domki z Mazur.

Wtedy nasz biznes zaczął nabierać kształtów. Zaczęliśmy organizować warsztaty dla dorosłych i małe wycieczki szkolne. Byliśmy świadkami uśmiechów i ekscytacji dzieci oraz dorosłych, którzy odkrywali piękno natury i możliwości twórczego rozwoju. To był moment, w którym wiedzieliśmy, że znaleźliśmy naszą prawdziwą pasję.

Czas płynął, a my nie przestawaliśmy marzyć i rozwijać się. W 2018 roku wybudowaliśmy nowoczesną salę z profesjonalną kuchnią, która stała się sercem naszego biznesu.

Dzisiaj jesteśmy dumnymi właścicielami prężnie działającej firmy, która codziennie przyjmuje do 170 dzieci na wycieczkach szkolnych. W weekendy zaś organizujemy niezapomniane przyjęcia okolicznościowe i wesela dla tych, którzy chcą przeżyć najważniejsze chwile swojego życia w otoczeniu przyrody i spokoju.

Zapraszamy każdego, kto pragnie zatrzymać się na chwilę i poczuć siłę natury w naszym małym raju. Zaproś swoje dzieci, znajomych, rodzinę i stań się częścią naszej historii. Przyjdź i odkryj piękno, które dla Ciebie stworzyliśmy – miejsce, w którym czas się zatrzymuje i marzenia stają się rzeczywistością.

Zapraszamy do wysłania zapytania. Z chęcią przygotujemy dla Państwa ofertę – od wynajmu przestrzeni, po kompleksową organizację wydarzenia.

Uprzejmie prosimy o wcześniejsze umówienie się na spotkanie – zapraszamy do naszego biura.

Telefon: 781 983 734

Mail: biuro@gongolina.pl

ADRES

Gongolina | Event Garden, 96-314 Baranów, Województwo Mazowieckie
W nawigacji należy wpisać Gongolina | Event Garden