Wycieczka wiosenna

Warsztaty kulinarne i plastyczne, mini zoo, plac zabaw, ognisko

Gongolina Event Garden

Wiosna ukazuje swoje uroki w oczach najmłodszych. To czas, gdy przyroda budzi się do życia, zasiewając barwne kwiaty i pachnące rośliny. Wiosna daje obietnicę nowych doświadczeń i radości, wypełniając nasze serca energią i entuzjazmem. Poniżej przedstawiamy program wycieczki 6-godzinnej, która może odbyć się od początku marca do końca kwietnia.

ZERO WASTE

Wspólnie stworzymy smakowite cuda bez marnowania! Unikalne zajęcia kulinarne dla dzieci, które nie tylko uczą praktycznych umiejętności kulinarnych, ale także promują oszczędzanie jedzenia i kreatywne wykorzystanie resztek zgodnie ze stylem życia zero waste.

Zapraszamy do udziału w naszych fascynujących warsztatach „Zostań ogrodnikiem” lub „Świat zapylaczy”. Gwarantujemy niezapomniane doświadczenia, które rozbudzą ich ciekawość, zaangażują w działania związane z naturą i zachęcą do dbania o nasze środowisko.

PRZYRODA BUDZI SIĘ DO ŻYCIA

MINI ZOO

Nasze mini zoo to spotkanie z fascynującym światem zwierząt, które rozbudzi ciekawość przyrody i wrażliwość na jej piękno.

Znajdziecie u nas konie, kozy, świnie, różnego rodzaju ptactwo a także alpaki.

Na naszych wycieczkach dla dzieci organizujemy także wspaniały grill z kiełbaskami. Dzieci mogą wspólnie bawić się, ciesząc się smakiem kiełbasek.

GRILL

CZAS WOLNY

Podczas naszej wycieczki dla dzieci zapewniamy im również czas wolny, aby mogły cieszyć się pełnym zielonych terenów do zabawy. Nieograniczona przestrzeń zachęca do biegania, zabaw drużynowych i twórczej eksploracji, dając dzieciom możliwość czerpania radości z bliskości natury.

Nauczycielu! Jesteś zdecydowany? Skontaktuj się z nami!

Znajdziesz na Facebooku i Instagramie

Zapraszamy do wysłania zapytania. Z chęcią przygotujemy dla Państwa ofertę – od wynajmu przestrzeni, po kompleksową organizację wydarzenia.

Uprzejmie prosimy o wcześniejsze umówienie się na spotkanie.

ADRES

Gongolina | Event Garden, 96-314 Baranów, Województwo Mazowieckie

W nawigacji należy wpisać Gongolina | Event Garden