Wycieczka jesienna

Warsztaty kulinarne i plastyczne, mini zoo, plac zabaw, ognisko

Gongolina Event Garden

Jesień dla dzieci to czas kolorów, skakania po liściach i zbierania skarbów natury. Pełna radości i twórczych zabaw na świeżym powietrzu. Przygotowaliśmy atrakcje, które dostarczą mnóstwo radości, nowych doświadczeń i możliwości nauki. Poniżej przedstawiamy program wycieczki 6-godzinnej, która może odbyć się od początku września do listopada.

ZIEMNIACZANE WYKOPKI

Zapraszamy na wyjątkowe doświadczenie na polu ziemniaczanym, gdzie dzieci będą miały okazję samodzielnie wykopać ziemniaki prosto z ziemi. Po zbiorze ziemniaków, czas na kulinarne przygody! Zorganizujemy warsztaty, podczas których dzieci będą uczyć się przygotowywać smaczne placki ziemniaczane. 

Zajęcia praktyczno-techniczne pozwalają dzieciom rozwijać swoje umiejętności manualne i kreatywne myślenie poprzez projektowanie, budowanie i eksperymentowanie. Do wyboru mamy wiele różnorodnych zajęć. Zapytaj o szczegóły drogą mailową.

ZAJĘCIA PLASTYCZNE

MINI ZOO

Nasze mini zoo to spotkanie z fascynującym światem zwierząt, które rozbudzi ciekawość przyrody i wrażliwość na jej piękno.

Znajdziecie u nas konie, kozy, świnie, różnego rodzaju ptactwo a także alpaki.

Na naszych wycieczkach dla dzieci organizujemy także wspaniały grill z kiełbaskami. Dzieci mogą wspólnie bawić się, ciesząc się smakiem kiełbasek.

GRILL

CZAS WOLNY

Podczas naszej wycieczki dla dzieci zapewniamy im również czas wolny, aby mogły cieszyć się pełnym zielonych terenów do zabawy. Nieograniczona przestrzeń zachęca do biegania, zabaw drużynowych i twórczej eksploracji, dając dzieciom możliwość czerpania radości z bliskości natury.

Nauczycielu! Jesteś zdecydowany? Skontaktuj się z nami!

Znajdziesz na Facebooku i Instagramie

Zapraszamy do wysłania zapytania. Z chęcią przygotujemy dla Państwa ofertę – od wynajmu przestrzeni, po kompleksową organizację wydarzenia.

Uprzejmie prosimy o wcześniejsze umówienie się na spotkanie.

ADRES

Gongolina | Event Garden, 96-314 Baranów, Województwo Mazowieckie

W nawigacji należy wpisać Gongolina | Event Garden