Logo białe pogrubione

Gongolina | Wesele

Cieszymy się, że z nami jesteś! Oto kilka najważniejszych informacji. Nasza przeszklona sala pomieści do 180 gości pozostawiając miejsce na parkiet. Łączna powierzchnia sali to 340 m². Usytuowana jest na przestronnym 7 ha  zielonym terenie. Dostępne są 4 budynki noclegowe, które są przeznaczone do 60 osób.

Poznaj ofertę. Napisz do nas.

Smak i piękno. Tylko 40 km od Warszawy.

POPRAWINY

Tańcz, świętuj, baw się razem z nami!

ŚLUB W PLENERZE

Zapewniamy miejsce, przystrojenie, krzesła.

NOCLEG

Posiadamy 4 budynki noclegowe, do 60 osób.

Natura. Miłość. Niezapomniane chwile.

Jesteśmy dumni z możliwości organizacji ceremonii ślubnej w plenerze, w otoczeniu przyrody i pięknych krajobrazów, które stanowią idealne tło dla Waszej miłości. Niezależnie od tego, czy marzycie o romantycznym ślubie w ogrodzie, czy eleganckim przyjęciu weselnym, nasza sala weselna jest gotowa spełnić Wasze marzenia.

Dla naszych gości z Warszawy, nasze położenie jest wyjątkowo dogodne. Bliskość stolicy sprawia, że możecie uciec od zgiełku miasta i zanurzyć się w spokojnej atmosferze naszego urokliwego miejsca.

DO

180 osób

340 m²

powierzchni sali

PONAD

7 ha

zielonego terenu

DO

60 miejsc

noclegowych

MINI

ZOO

Natura. Miłość. Niezapomniane chwile.

Jako sala weselna z pasją, zrozumieliśmy, że każda para ma swoje indywidualne potrzeby i oczekiwania. Dlatego też nasza oferta jest elastyczna i dopasowana do Waszych potrzeb. Chcemy, aby Wasz dzień był dokładnie taki, jakiego sobie wymarzyliście.

Zapraszamy Was serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z możliwości zorganizowania Waszego wymarzonego wesela w naszej przepięknej sali weselnej. Niech Wasz wielki dzień będzie pełen niezapomnianych chwil i magicznych wspomnień!

Zapraszamy do wysłania zapytania. Z chęcią przygotujemy dla Państwa ofertę – od wynajmu przestrzeni, po kompleksową organizację wydarzenia.

Uprzejmie prosimy o wcześniejsze umówienie się na spotkanie – zapraszamy do naszego biura.

Telefon: 781 983 734

Mail: biuro@gongolina.pl

ADRES

Gongolina | Event Garden, 96-314 Baranów, Województwo Mazowieckie
W nawigacji należy wpisać Gongolina | Event Garden