Logo białe pogrubione

Gongolina | Wieczór panieński

Chciałabyś zorganizować niezapomniany wieczór panieński, który odbędzie się w urokliwym miejscu z dala od zgiełku miasta? Z przyjemnością przedstawiam Ci naszą ofertę! Nasz ośrodek znajduje się zaledwie 40 km od Warszawy, w samym sercu natury. Otaczające nas tereny to prawdziwa oaza zieleni, która pozwoli Wam oderwać się od codziennego chaosu i naprawdę zrelaksować.

Zapewniamy również wiele atrakcji, które dodadzą Waszemu wieczorowi panieńskiemu niepowtarzalnego uroku. Co powiesz na sesję z alpakami? A może marzycie o chwili relaksu w jacuzzi? Możecie także zorganizować grill lub rozpalić romantyczne ognisko. Wspaniałe smaki, przyjemna atmosfera i radosne rozmowy – czego chcieć więcej?

PLECENIE

Wianków

TWORZENIE

Mydełek

KĄPIEL W

Jacuzzi

SESJA Z 

Alpakami

ROMANTYCZNE

Ognisko

DO WYBORU

4 domki

noclegowe

Mamy nadzieję, że nasza oferta wzbudziła w Tobie emocje i zaciekawiła Cię. Jeżeli marzysz o niezapomnianym wieczorze panieńskim w otoczeniu przyrody i pełnym relaksu, to jesteśmy właśnie dla Ciebie.

Zadzwoń do nas już teraz i zarezerwuj termin!

Zapraszamy do wysłania zapytania. Z chęcią przygotujemy dla Państwa ofertę – od wynajmu przestrzeni, po kompleksową organizację wydarzenia.

Uprzejmie prosimy o wcześniejsze umówienie się na spotkanie – zapraszamy do naszego biura.

Telefon: 781 983 734

Mail: biuro@gongolina.pl

ADRES

Gongolina | Event Garden, 96-314 Baranów, Województwo Mazowieckie
W nawigacji należy wpisać Gongolina | Event Garden