Logo białe pogrubione

Gongolina | Przyjęcia okolicznościowe

Czy marzysz o niezapomnianym przyjęciu okolicznościowym, które zostanie na długo w pamięci Twoich bliskich? Jeśli tak, to świetnie trafiłeś! Nasza firma specjalizuje się w organizacji najpiękniejszych komunii, chrzcin, urodzin, imienin, zaręczyn oraz baby shower.

DO

180 osób

340 m²

powierzchni sali

PONAD

5 ha

zielonego terenu

DO

60 miejsc

noclegowych

MINI

ZOO

Co nas wyróżnia? Przede wszystkim nasze nietuzinkowe miejsce, zlokalizowane zaledwie 40 km od Warszawy. To malownicze otoczenie pełne zieleni sprawia, że każde przyjęcie nabiera magicznego charakteru. Z dala od miejskiego zgiełku, otaczamy Cię spokojem, który jest idealnym tłem dla wyjątkowego wydarzenia.

Wspólnie zrealizujemy Wasze marzenia i stworzymy niezapomniane chwile dla Waszych bliskich. Już teraz zapraszamy Was do kontaktu, abyśmy mogli poznać Wasze potrzeby i przedstawić Wam nasze rozwiązania.

Gongolina | Event Garden, 96-314 Baranów, Województwo Mazowieckie
W nawigacji należy wpisać Gongolina | Event Garden

Polityka prywatności

Uprzejmie prosimy o wcześniejsze umówienie się na spotkanie – zapraszamy do naszego biura. Sprawdźcie jak do nas dojechać.

Telefon: +48 781 983 734
Mail: biuro@gongolina.pl

Zapraszamy do wysłania zapytania. Z chęcią przygotujemy dla Państwa ofertę – od wynajmu przestrzeni, po kompleksową organizację wydarzenia.