Logo białe pogrubione

Gongolina | Przyjęcia okolicznościowe

Gongolina położona zaledwie 35 minut od Warszawy, oferuje niepowtarzalny klimat i doskonałe warunki do organizacji różnorodnych wydarzeń rodzinnych.

Posiadamy przestronną salę, która pomieści do 180 osób, a także otaczający ją 7-hektarowy zielony teren, który dodaje naszemu miejscu niepowtarzalnego uroku. Niezależnie od tego, czy planujesz komunię, chrzciny, urodziny, imieniny, rocznicę, zaręczyny czy baby shower, nasza sala jest idealnym miejscem do uczczenia tych wyjątkowych chwil w życiu.

DO

180 osób

340 m²

powierzchni sali

PONAD

5 ha

zielonego terenu

DO

60 miejsc

noclegowych

MINI

ZOO

Oczaruj się naszym ogrodem

To malownicze otoczenie pełne zieleni sprawia, że każde przyjęcie nabiera magicznego charakteru. Z dala od miejskiego zgiełku, otaczamy Cię spokojem, który jest idealnym tłem dla wyjątkowego wydarzenia. Dla naszych klientów z Warszawy nasza lokalizacja jest wyjątkowo dogodna, zapewniając szybki i łatwy dojazd, jednocześnie oferując spokój i harmonię otaczającej natury.

Jako dodatkową atrakcję oferujemy mini ZOO, które sprawi, że Twoje przyjęcie stanie się jeszcze bardziej wyjątkowe.

Natura. Miłość. Niezapomniane chwile.

Jesteśmy przekonani, że nasza sala oraz profesjonalna obsługa spełnią Wasze oczekiwania. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i umówienia się na spotkanie, podczas którego omówimy szczegóły organizacji Waszego wydarzenia.

Niech Wasze przyjęcie okolicznościowe stanie się wyjątkowym przeżyciem dla Was i Waszych bliskich. Czekamy na Wasze zgłoszenie!

Zapraszamy do wysłania zapytania. Z chęcią przygotujemy dla Państwa ofertę – od wynajmu przestrzeni, po kompleksową organizację wydarzenia.

Uprzejmie prosimy o wcześniejsze umówienie się na spotkanie – zapraszamy do naszego biura.

Telefon: 781 983 734

Mail: biuro@gongolina.pl

ADRES

Gongolina | Event Garden, 96-314 Baranów, Województwo Mazowieckie
W nawigacji należy wpisać Gongolina | Event Garden