Logo białe pogrubione

Zima w Gongolinie

Oferta obowiązuje od początku grudnia do końca lutego.

Zima to nie tylko czas siedzenia z herbatą, ale także okazja do spędzenia tego czasu w sposób ciekawy i aktywny. Choć zimowa aura zachęca do przytulania się w domowym zaciszu, warto wykorzystać tę porę roku do odkrywania nowych przygód i tworzenia niezapomnianych wspomnień. Poniżej przedstawiamy program wycieczki 6-godzinnej, która może odbyć się od listopada do końca lutego.

PIEROGI JAK U BABCI JADZI

Zapraszamy na nasze zimowe warsztaty kulinarne dla dzieci  – wyjątkowe zajęcia, podczas których dzieci będą miały okazję nauczyć się tradycyjnej sztuki wytwarzania smakowitych pierogów. Po zakończonych zajęciach dzieci będą mogły cieszyć się smakiem swojej pracy.

Zima to czas prostych przyjemności. Uczymy dzieci, w jaki sposób wykorzystać ten okres kreatywnie. Proponujemy zajęcia dla różnych przedziałów wiekowych i dobieramy odpowiednie dla nich. Dzieci mogą wykonać zimowego krasnala lub poznać sztukę szydełkowania.

ZAJĘCIA TECHNICZNE

MINI ZOO

Nasze mini zoo to spotkanie z fascynującym światem zwierząt, które rozbudzi ciekawość przyrody i wrażliwość na jej piękno. Znajdziecie u nas konie, kozy, świnie, różnego rodzaju ptactwo a także alpaki.

Na naszych wycieczkach dla dzieci organizujemy także wspaniały grill. Dzieci mogą wspólnie bawić się, ciesząc się smakiem kiełbasek.

GRILL

CZAS WOLNY

Podczas naszej wycieczki dla dzieci zapewniamy im również czas wolny, aby mogły cieszyć się wspólną zabawą. Jeśli pogada nie dopisze zorganizujemy dla dzieci kino w ogrzewanym budynku z ciepłą herbatką.

Nauczycielu! Jesteś zdecydowany lub masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Zapraszamy do wysłania zapytania. Z chęcią przygotujemy dla Państwa ofertę – od wynajmu przestrzeni, po kompleksową organizację wydarzenia.

Uprzejmie prosimy o wcześniejsze umówienie się na spotkanie – zapraszamy do naszego biura.

Telefon: 781 983 734

Mail: biuro@gongolina.pl

ADRES

Gongolina | Event Garden, 96-314 Baranów, Województwo Mazowieckie
W nawigacji należy wpisać Gongolina | Event Garden